Webová prezentace není optimalizována pro tento prohlížeč. Doporučujeme použít jeden z modernějších a bezpečnějších prohlížečů např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge.

Reference klientů

Tomáš Šnaider

N78643

Markéta Pelcová je profesionál s úsměvem na tváři! Po celou dobu rychlé a přesné informace! Přátelský a velmi lidský přístup. Všem přeji, aby v oblasti realit potkali zmíněnou makléřku.

Helena Jiříčková

N79791

Obrátit se na Mgr. Markétu Pelcovou mi doporučila známá. Makléřka jednala pružně a profesionálně. Byla jsem nadstandartně spokojená.

Magdaléna Čuříková

N 79245

Spolupráci s realitní makléřkou Mgr. Barborou Provinskou považuji za
příkladnou. Jednání bylo příjemné a vstřícné. Na mé doplňující dotazy
reagovala vždy obratem a kompetentně. S průběhem koupě nemovitosti jsem
byla spokojená.

Hana Tlapová

Pronájem

S paní B. Provinskou jsem byla spokojena jak po stránce profesionální, tak osobní. Poskytuje klientům nadstandardní péči. Každý můj požadavek vyřešila vždy promptně a k naprosté spokojenosti všech zúčastněných stran.

Vladimír Pálek

Chalupa Malechov

Chtěl bych poděkovat paní makléřce Barboře Provinské za perfektně odvedenou práci při prodeji naší chalupy. Vše probíhalo rychle a bez problémů. Při dalších realitních úkonech se rádi na paní makléřku obrátíme a doporučíme ji všem našim známým. Hezké Vánoce a vše nejlepší v Novém roce přejí Pálkovi.

Josef Matouš

Dolní Jamné

Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat panu JUDr. Jaroslavu Karlovi za
realizaci prodeje mého bytu v Plzni, za profesonální přístup a seriozní
jednání. Přeji Vám do další práce jen spokojené klienty a mnoho
úspěšných realizací.